Home page

M a r k u s S c h u l z

Markus Schulz

Producent původně z Německa, ale žijící v USA
URL: http://www.markusschulz.com
Styly: Progressive, Trance Projekty: Elevation, Dakota, Himmel, Starsign, Sipping Soma, Edge Factor

Markus Schulz je muž na misi. Sní o setkání se světem. Tento sen by se mohl jistě uskutečnit. Aktuálně 19 DJ časopisu Top 100 DJs. Markus celý rok 2005 cestoval po světě a hrál svůj osobní styl "tmavého, náladového, melodického tranceu". Setkával se s mnoha lidmi, jak to jen bylo možné.
I v roce 2006 křižoval Markus zeměkouli, z Austrálie do Ruska a z Číny na Trinidad.Samozřejmě hrál i v jeho domácím městě Miami. Markuse jste mohli naleznout také na Ibize v jeho letní sídelní budově - v Amnesii nebo na The Two Tribes Tour v Australii a na Novém Zélandu; Tomorrowland v Belgii; Mysterland a Trance Energy v Nizozemí ; Nature One v Německu ; Distant Heat v Jordanské Republice, stejně jako v klubech v Kuala Lumpuru, Rumunsku, České Republice, Mexiku, Švédsku, Finsku, Maďarsku, Slovensku, Velké Británii, Bostonu, Los Angeles, New Yorku atd.
Markusovo týdenní rádio show Global DJ Broadcast je nyní ke slyšení na více než 30 stanicích na světě. Toto léto debutovala jeho velmi zvláštní "Ibiza Summer Sessions". Chtěl dát posluchači pocit, že je součástí léta na Ibize. Plnil si to každý týden s nejlepšími hostujícími djs a nejžhavější hudbou z Baleárských ostrovů. Mise byla přinést Ibizu k těm, kdo tam nemohou být a předat zkušenosti těch, kdo tam byli. A skutečně to fungovalo. Stanice po celém světě přenášeli svým posluchačům jeho show. Markus se tak setkal skrze rozhlasové vlny s více lidmi a dotýkal se jejich životů.
Nejen se svou radio show Markus vyhrál po celém světě, ale vydal své nejnovější mixované cd "Ibiza 06". Uvědomil si, že zvuk léta na Ibize je velmi zvláštní a má z něj jedinečný pocit, což chtěl zachytit na tomto cd."Chtěl jsem dát posluchačům pocit jako by tam byli a cd byl zvukový doprovod k jejich strávenému času na ostrově" vysvětluje Markus. " Vím, jak zvláštní místo to pro mě je, mám na něj tolik velkolepých vzpomínek a opravdu jsem tu emoci chtěl zachytit."
Neplánuje toho jen tak brzy nechat a právě proto by se mohl setkat s celým světem.Což je pro nás dobrá zpráva ne? A nezbývá než popřát mnoho štěstí do té jeho mise. :o).








!!!Na stránce se pracuje!!!